Zábava 

Poznejte pravidla a užívejte si báječného pokeru


Určitě jste slyšeli o zajímavé karetní hře, při které se dá vyhrát mnoho peněz, ale také o hře, která dokáže zabavit na velmi dlouhou dobu. Pokud se chcete naučit poker, pak byste měli znát pravidla. Ta nejsou nikterak složitá, avšak je nutné mít alespoň základní znalost, bez které to zkrátka nepůjde. Mějte jasno v tom, co se po vás při této hře bude chtít, a budete si hru užívat opravdu na maximum.

Blackjack

Co je dobré při hraní vědět?

–          Hraje se s 52 kartami čtyř různých barev
–          Nejvyšší hodnotu má eso, nejmenší dvojka
–          Před začátkem každé hry si hráč musí vsadit tzv. blind
–          Hráčům jsou rozdány karty, počet v závislosti na typu pokeru
–          Případně jsou karty vyloženy i na hrací pole
–          Hráč dle kombinací karet uzná, zdali sázku zvýší nebo nikoliv
–          V případě, že hráč ví, že jeho karty nemají hodnotu, může karty položit
–          Jedno kolo hry končí tehdy, když poslední hráč dorovná sázku
Pravidla nejsou složitá, dokáže se je naučit i dítě, avšak je nutné je znát, aby mohla hra být plynulá a každý hráč se mohl soustředit. Mohlo by se zdát, že pravidla https://www.pokerman.cz/pravidla-pokeru/ jsou jasně daná a nedá se je jakkoli obejít. To však není pravda, o čemž svědčí klamání soupeřů. To může vypadat skutečně různorodě, avšak nejčastěji jde o naznačování vysokých hodnot karet, ačkoliv ve skutečně žádnou vysokou hodnotu karet hráč v ruce skutečně nemá. Tohle, tzv. blafování, je naprosto běžné, a proto jde o důležitou taktiku, kterou by si měl každý zkušenější hráč pokeru určitě osvojit.

Hazardní hra

Skvělá hra, která vyžaduje zkušenosti

Je možné, že vás poker opravdu nadchnul. Abyste však mohli podávat nějaké zvláštní výsledky, měli byste se tuto hru opravdu naučit. Proto si přečtete základní pravidla, alespoň trochu se je naučte, a dále neváhejte hrát, jak jenom budete chtít.

Poznejte pravidla a užívejte si báječného pokeru
4.3 (86.15%)13

Related posts